خدمات مشاوره و حسابداری


 

سامانه آنلاین درخواست خدمات در شیراز (شیراز سرویس)

www.shiraz-service.ir
09032226910 - 09032226915 - 07132270158
ارائه خدمات منزل و محل کار

 

 ارائه خدمات مشاوره مدیریت و مشاوره کسی و کار در شیراز سرویس

 

 

 

 

خدمات مشاوره مدیریت و مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار از جمله خدمات بسیار حساس است که می بایست توسط کارشناسان زبده صورت گیرد. گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس افتخار دارد این خدمات را در حوزه های گوناگون با همکاری کارشناسان متخصص ارایه نماید.

ارایه خدمات مشاوره مدیریت و کسب و کار در زمینه های عارضه یابی سازمان ها، بازاریابی و فروش، مشاوره تجارت الکترونیکی، بازاریابی آنلاین، پیاده سازی و اخذ گواهینامه های ایزو، صدور گواهینامه های استاندارد اتحادیه اروپا CE، ارایه خدمات کاملا حرفه ای برندینگ و برندسازی اشخاص از جمله مواردی است که توسط گروه شیراز سرویس ارائه می گردد.

توسعه کسب و کار در فضای رقابتی امروزه بدون داشتن یک تیم مشاوره مدیریت تقریبا غیرممکن گشته و شرکت های ارایه دهنده خدمات مشاوره مدیریت با یک نگاه بیرونی می توانند نگاه جامع تری به کسب و کار شما داشته و موجب ارتقا و بهبود کسب و کار شما گردند.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس نیز با دارا بودن بیشتر از ده ها کارشناس در حوزه های گوناگون از جمله استانداردسازی، مدیریت، بازاریابی، عارضه یابی، تجارت الکترونیکی، بردینگ و غیره به عنوان یک شرکت مشاوره مدیریت توانمند می تواند خدمات گسترده ای را جهت توسعه و بهبود سازمان شما ارایه نماید.

خدمات مشاوره مدیریت توسط شیراز سرویس می تواند به صورت پروژه های کوتاه مدت، مشاوره های ساعتی و یا به صورت قراردادهای بلندمدت جهت هدف گذاری و بهبود همه جانبه سازمان ارایه گردد. گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس که در شیراز می باشد، آمادگی ارایه خدمات در سراسر ایران را داشته و شما می توانید جهت دریافت خدمات مشاوره مدیریت از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس اقدام فرمائید. کارشناسان گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در زمبنه های مشاوره مدیریت، عارضه یابی، استانداردسازی،بازاریابی، فروش، صادرات، برندینگ، برندسازی اشخاص و غیره ... می باشند

شرکت مشاوره مدیریت و برندینگ

 

 

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس افتخار دارد به عنوان یک شرکت مشاور مدیریت و برندینگ خدمات خود را به صورت حرفه ای در زمینه های مشاوره استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندسازی اشخاص، برندینگ شرکتها، بازاریابی آنلاین، استانداردسازی و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت، ممیزی و صدور گواهینامه های ایزو ارایه نماید.
دریافت خدمات مشاوره به شرکت و یا سازمان شما کمک می کند تا از یک نگاه بیرونی شرکت خود را در مقایسه با رقبا بررسی نموده و بهترین راه کار را برای توسعه کسب وکار انتخاب نمایید.
استفاده از آخرین روش های بازاریابی و فروش و همچنین توجه ویژه به برند سازمان شما و ایجاد هماهنگی در اهداف سازمانی و استراتژی
برندینگ و در نهایت روش های بازاریابی و فروش می تواند به صورت یکپارچه موجب رشد و تعالی سازمان شما گردد.
از جمله مزیت های استفاده از خدمات گروه مشاورین مدیریت
شیراز سرویس نگاه یکپارچه به تمام ارکان سازمان و استفاده از چند کارشناس برای ارایه راه کار می باشد. با توجه به استفاده گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس از کارشناسان متخصص در حوزه های گوناگون ، دارا بودن نگاه جامع به کسب و کار موجب همگونی برنامه ها و استراتژی های بخش های مختلف سازمان می گردد.
همچنین در زمینه
مشاوره مدیریت و بالاخص برندینگ سازمان ها گروه شیراز سرویس علاوه بر تدوین استراتژی های برندینگ و جایگاه سازی برای برند و تدوین هویت بصری و ذاتی برند اقدام به آموزش اهداف برندینگ به کلیه ارکان درگیر سازمان نموده و این امر موجب انتقال بهتر شعار برند به مشتریان می گردد.
در همین زمینه با توجه به رشد و توسعه فضای مجازی در سالهای اخیر و توجه خاص اکثر سازمانهای چابک به فضای مجازی گروه مشاورین مدیریت
شیراز سرویس خدمات گسترده ای را در زمینه وب برندینگ و بازاریابی آنلاین ارایه می نماید. تدوین و طراحی استراتژی وب برندینگ، طراحی وب سایت های تجاری، طراحی شبکه های اجتماعی و موبایل مارکتینگ و همچنین خدمات بهینه سازی سایت ها از جمله خدمات گروه شیراز سرویس در زمینه فضای مجازی می باشد.
شما می توانید جهت استفاده از خدمات گروه
شیراز سرویس در هر یک از زمینه های مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندینگ، برندسازی اشخاص، وب برندینگ، مشاوره منابع انسانی، مشاوره پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت چه به صورت بلندمدت و اجرایی و یا کوتاه مدت با شماره تماس 09032226910 تماس حاصل فرمائید. همچنین شما می توانید با ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس استفاده نمایید.

شرکت مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ

 

 

دریافت مشاوره مدیریت از شرکتهای معتبر دارای متخصصین مختلف در حوزه های مدیریتی موجب می گردد تا سازمان از منظر های گوناگونی مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای جامعی جهت بهبود سازمان ارایه گردد. یک نگاه جامع و یکپارچه به سازمان و تدوین اهداف کلان و موثر برای سازمان و شرکت شما موجب می گردد تا در سریع ترین زمان صاحبان سرمایه به نتیجه  دلخواه خود برسند. همچنین گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با همکاری اساتید دانشگاه و دست اندرکاران تجارت و صنعت آماده ارایه خدمات آموزشی در کلیه سطوح سازمان می باشد.

تدوین سند یکپارچه برندینگ و آموزش برندسازی به ارکان درگیر سازمان موجب می گردد تا ذهنیت برند در مصرف کنندگان کالا یا خدمات به بهترین شکل ایجاد شده و به عنوان یک مزیت رقابتی باعث انتخاب شما توسط مشتریان گردد.

استفاده از جدیدترین تکنیک های بین المللی در زمینه های بازاریابی و فروش و برندینگ و از جمله خدماتی چون بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ از جمله خدماتی است که گروه شیراز سرویس به بهترین شکل ممکن به شما ارایه می دهد.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس آماده است کلیه خدمات خود را در زمینه های مشاوره و مدیریت اعم از مشاوره تدوین سند استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندینگ شرکت ها و برندسازی اشخاص، آنلاین مارکتینگ، تجارت الکترونیکی، موبایل مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین حوزه های منابع انسانی، استانداردسازی به صورت مشاوره ای کوتاه مدت و یا قراردادهای اجرایی بلندمدت ارایه نماید.

مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش

 

 

بهبود هر سازمانی مستلزم وجود یک نگاه برون سازمانی با دید جامع می باشد. دریافت خدمات مشاوره مدیریت در حوزه های استانداردسازی، استراتژیک، برندینگ، بازاریابی و فروش و همچنین منابع انسانی می تواند کمک شایانی به بهبود سازمان و تدوین فرآیندهای مدونی برای ارتقا سازمان باشد. هرچند هر یک از موارد در حوزه مشاوره مدیریت به صورت جامع و در راستای یک هدف باشد می تواند سند جامع و یک سویه را برای بهبود سازمان ایجاد کنند.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس افتخار دارد با همکاری جمعی از باتجربه ترین متخصصین حوزه مدیریت و کسب و کار کلیه خدمات ذکر شده را در زمینه مشاوره برندینگ،بازاریابی و فروش، استانداردسازی، تدوین برنامه استراتژیک سازمان به صورت جامع ارایه نماید. انجام تجزیه و تحلیل بازار، امکان سنجی مشاوره، تدوین خطی و مشی سازمانی، تدوین چشم انداز و ماموریت سازمان، مشاوره تهیه نقشه استراتژیک سازمان و همچنین تدوین استراتژی راهبردی برند، طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند و آموزش منابع انسانی جهت انتقال صحیح هویت برند به مشتریان از جمله خدماتی است که می توانید از گروه شیراز سرویس دریافت نمائید. در کنار موارد ذکر شده و پیاده سازی یک سیستم جامع مدیریتی جهت اجرا و پیاده سازی استراتژی های تدوین شده می تواند تضمینی بر دستیابی سازمان به اهداف ذکر شده در سند استراتژیک باشد، از این رو گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای ایزو و اخذ گواهینامه بین المللی را در دستور کار خود قرار داده و در کنار ارایه مشاوره از زمینه های ذکر شده پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت را جهت تدوین روش های اجرایی بهبود سازمان توصبه می نماید.

مشاوره مدیریت، مشاوره برندینگ و برندسازی اشخاص

 

 

مشاوره مدیریت، مشاوره برندینگ و برندسازی اشخاص توسط گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس به کلیه سازمانها، شرکتها و افراد ارایه می گردد.

بازار رقابتی و پیچیدگی های آن باعث شده اغلب کسب و کارها برای حضور و باقی ماندن در رقابت نیاز به اعمال تغییرات متناوب در فرآیندها و روش های خود داشته باشند. اما انجام تغییرات می بایست براساس تجربیات مثبت و علم روز صورت گیرد در غیر اینصورت نتایج موردنظر حاصل نخواهد شد.

در این زمینه گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با همکاری طیف وسیعی از متخصصان و مدیران مجرب خدمات خود را به صورت حرفه ای ارایه می نماید.

برندسازی اشخاص و برندینگ علم نوینی است که می تواند با ایجاد یک هویت یکپارچه در سازمان ذهنیت مثبتی را در ذهن مخاطب ایجاد نماید. تدوین یک استراتژی جامع برای سازمان مبتنی بر سیستم برندینگ می تواند سازمان را به سمت ایجاد ذهنیت موردنظر در مخاطب هدایت کند.

ایجاد هویت بصری برای برند، تدوین سند راهبردی برند جایگاه سازی برای برند و آموزش منابع انسانی برای همسو شدن با استراتژی های برند و انتقال خواسته برند به مشتری از جمله خدماتی است که در این زمینه ارایه می گردد. همچنین امروزه اشخاص نیز برای ارتقاء جایگاه شغلی خود در هر زمینه ای می توانند از علم برندسازی شخصی استفاده نمایند. ورزشکاران، سیاستمداران، هنرمندان، مدیران و پزشکان از جمله افرادی هستند که معمولا استفاده بسیاری از برندسازی شخصی می نمایند.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس افتخار دارد کلیه خدمات ذکر شده را در تمام شهرهای ایران بصورت مشاوره مدیریت کوتاه مدت و یا خدمات اجرایی بلندمدت ارایه نماید. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مراجعه به بخش قرارداد با شیراز سرویس ، مشاوره رایگان و یا تماس با شماره سراسری  09032226910 اقدام فرمائید. گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس در شهر شیراز دارای دفتر ارایه خدمات مشاوره مدیریت می باشد.

مشاوره و بازاریابی و فروش

 

 

مشاوره بازاریابی و فروش می تواند به دو شیوه آموزشی و اجرا در اختیار شرکتها و سازمان ها قرار گیرد. مشاوره بازاریابی و فروش کمک می کند که ضمن تحلیل بهتر بازار تیم بازاریابی و فروش آخرین تکنیک های بازاریابی و فروش را فراگرفته و آنها را بکار گیرند.

اما ذکر چند نکته در این زمینه ضروری است و آن تفاوت های بخش بازاریابی و فروش میباشد. مدیران شرکتهای بزرگ که مایل باشند تغییرات عمده ای در فروش و پایداری فروش خود ایجاد کنند باید بدانند که اصولا بازاریابی مقوله ای وسیع تر و گاها متفاوت از فروش است. وظیفه عمده بازاریاب ها نه نهایی کردن فروش بلکه تجزیه و تحلیل بازار و جمع آوری اطلاعات از نیاز فعلی و آینده بازار می باشد. در صورت جمع آوری چنین اطلاعاتی و نیز وضعیت رقیبان و محصولات و خدمات آنها و مزیت های رقابتی موردتوجه در بازار شما می توانید به جایگاه ثباتی در بازار دست پیدا کنید.

در این میان حضور یک مشاوره بازاریابی که بتواند با استفاده از دانش روز و اطلاعات و تجربیات دیگر مراکز تیم بازاریابی شما را آموزش داده و راهکارهای خلاقانه برای شما تدوین نماید کمک شایانی به کسب و کار شما خواهد نمود.

علاوه بر آن آموزش تکنیک های فروش و نهایی کردن فروش مانند اصول و فنون مذاکرات فروش می تواند خدمت مفیدی برای تیم فروش باشد.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس افتخار دارد با همکاری اساتید برتر حوزه بازاریابی و فروش علاوه بر آموزش موارد ذکر شده خدمات مشاوره و بازاریابی و فروش را هم به صورت کوتاه مدت و هم به صورت بلندمدت ارایه نماید.

شما می توانید جهت دریافت خدمات ذکر شده از طریق شماره تلفن سراسری 09032226910 با مشاورین ما تماس حاصل نموده و یا از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس اقدام نمائید.

 

مشاوره مدیریت

 

 

مشاوره مدیریت خدمتی است که مدیران ارشد سازمان ها برای بهبود، ارتقاء یا عارضه یابی سازمان خود از آن بهره مند می شوند. مشاوره مدیریت می بایست توسط افراد زبده تجربه و دانش آموختگان حوزه مدیریت علاوه بر دارا بودن بهره هوشی بالا تجربیات صنایع و شرکتهای مشابه را داشته باشند ارایه گردد. مشاوره مدیریت شامل طیف وسیعی از خدمات مشاوره می شود که میتواند ارکان مختلف سازمان را مورد هدف قرار داد. مشاوره استراتژیک جهت تدوین یا تغییر برنامه استراتژیک سازمان، برنامه ریزی طرح بازاریابی فروش و یا استفاده از تکنیک های نوین بازایابی و فروش، مشاوره منابع انسانی، مشاوره برندینگ، مشاوره تجارت الکترونیک از جمله مواردی است که زیر مجموعه خدمات مشاوره مدیریت قرار گرفته و مدیران می توانند از آن بهره گیرند.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس نیز متشکل از جمعی از دانش آموختگان حوزه مدیریت، صنایع و فناوری اطلاعات بوده که با تکیه بر خلاقیت، نوآوری، تجربه، دانش و تلاش خود سعی بر بهبود و توسعه سازمانها دارند. ارایه خدمات تخصصی در زمینه های ذکر شده بصورت جامع این اطمینان را به مدیران ارشد سازمان ها می دهد که تمام ارکان سازمان موردتوجه مشاور قرار گرفته و فقط نگاه یک سویه به یک موضوع خاص مطرح نباشد.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس علاوه بر دارا بودن طیف وسعی از متخصصان حوزه های ذکر شده به لحاظ جغرافیایی در مرکز، شمال و جنوب کشور دارای نمایندگیهای فعال بوده که خدمات یکسان را به مشتریان ارایه نموده و امکان برقراری ارتباط مجازی بین مراکز گوناگون را فراهم می سازد.

شما می توانید جهت دریافت خدمات مشاوره مدیریت از گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس از طریق تماس، شماره سراسری 09032226910 اقدام نمود.

همکاران ما در واحدهای مشاوره مدیریت، برندینگ، منابع انسانی، تجارت الکترونیکی، استانداردسازی و آموزش آماده پاسخگویی به شما می باشند.

مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و برندینگ در شیراز

 

 

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با افتتاح نمایندگی خود در شیراز اقدام به ارایه خدمات مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش و همچنین برندینگ شرکتها و برندسازی اشخاص در شهر شیراز می نماید.

امروزه با توجه به بازار رقابتی در فضای کسب و کار شرکتهایی گوی سبقت را از رقیبان خود می ربایند که برنامه جامعی بروی ورود به این بازار داشته باشند. استفاده از خدمات حرفه ای مشاوره مدیریت که توسط یک تیم ارایه گردد باعث می شود که با یک نگاه جامع از کلیه زوایا کسب و کار شما مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و راه کار مناسبی جهت توسعه آن ارایه گردد.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس به عنوان یک شبکه گسترده از مشاورین متخصص افتخار دارد خدمات خود را در زمینه های تدوین سند استراتژیک سازمان، تدوین برنامه بازاریابی و فروش، تدوین سند یکپارچه برندینگ سازمان و همچنین برنامه دیجیتال برندینگ و آنلاین مارکتینگ در شهر شیراز نیز ارایه نماید.

شرکتها و سازمانهای مستقر در شهر شیراز و یا استان فارس می توانند از این پس کلیه خدمات ذکر شده را دریافت نموده و از مزایای آن جهت ارتقاء بهبود کیفیت کسب و کار خود استفاده نمایند.

آموزش پرسنل و مدیران ارشد سازمانها برای درک بهتر از فضای کسب و کار و همچنین آموزش تکنیک های نوین ارتباط با مشتریان، برندینگ و بازاریابی و فروش می تواند ضمن توسعه فروش موجب افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد هماهنگی در القای ذهنیت مثبت برند بر ذهن مشتریان و در نتیجه وفاداری مشتریان به برند شما گردد.

لازم به ذکر است کلیه خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس به دو روش کوتاه مدت و مشاوره ای و بلندمدت و اجرایی ارایه می گردد.

مشاوره مدیریت کسب و کار

 

 

مشاوره مدیریت و کسب و کار خدمتی است که به صورت حرفه ای در حوزه های گوناگون توسط تیم مشاورین مدیریت شیراز سرویس ارایه می گردد. مشاوره مدیریت شامل مدیریت استراتژیک، بازاریابی و فروش، برندینگ، استانداردسازی، دیجیتال برندینگ، تجارت الکترونیکی، منابع انسانی و غیره از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس می باشد.

حضور در بازار رقابتی نیازمند برنامه ریزی و تسلط کامل بر شرایط بازار می باشد. استفاده از تجربیات و روش های نوین مدیریتی که براساس علم روز و نیاز بومی بازار توسعه یافته می تواند راه گشای کسب و کار شما باشد. یکی از مزایای استفاده از خدمات گروه مشاورین مدیریت بهساعارضه یابی و تحلیل کسب و کار شما توسط یک تیم با تخصص های گوناگون  به جای یک فرد با یک تخصص می باشد. نگاه جامع به کسب و کار و تحلیل جامع بازار و نیازهای خاص کسب و کار شما می تواند راه کارهای مناسبی را برای توسعه برند شما فراهم آورد.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس در حوزه مشاوره مدیریت ضمن تحلیل بازار اقدام به تدوین برنامه جامع برای کسب و کار شما می نماید. دانستن این موضوع ضروری است که 70 درصد شکست ها در کسب و کار طبق آمار ارایه شده توسط مراکز بین المللی به علت نبود برنامه مدون در سازمان می باشد.

تدوین برنامه استراتژیک سازمان، برنامه بازاریابی و فروش، برنامه برندینگ و سند یکپارچه برندینگ سازمان و همچنین آموزش ارکان سازمان جهت توسعه و بهبود از جمله خدمات حرفه ای گروه مشاورین مدیریت  می باشد. ایجاد و توسعه تیم بازاریابی و فروش و آموزش دقیق اصول و فنون مذاکره ، شیوه های تحلیل بازار، تدوین کمپین های تبلیغاتی می تواند موجب توسعه فروش و افزایش راندمان سازمان گردد.

در کنار اجرای موارد بالا پیاده سازی سیستم های مدیرپت کیفیت و تعالی سازمان از جمله خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس بوده که تضمین کننده بهبود مستمر در سازمان شما خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن: 09032226910 تماس حاص فرمائید.

مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندسازی اشخاص و برندینگ شرکت ها در شیراز

 

 

کلیه شرکتها و افزادی که نیاز به هر یک از خدمات مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندسازی اشخاص و یا برندینگ شرکت خود در شیراز دارند می توانند از این خدمات حرفه ای که توسط گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس در شهر شیراز ارایه می گردد استفاده نمایند.

با توجه به فضای رقابتی تجارت، تدوین استراتژی های سازمانی و برنامه ریزی برای ایجاد جایگاه در بازار یکی از مواردی است که سرمایه گذاران و کارآفرینان باید مورد توجه قرار دهند. افزایش اعتبار برند و جایگاه سازی برای برند اصلی است که امروزه می بایست موردتوجه جدی شرکتها قرار گیرد. مشتریان در دوران رکود و یا فضای رقابتی تجارت همیشه انتخاب خود را معطوف نام های تجاری معتبر می کنند که به آنها اطمینان داشته باشند.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس به عنوان تنها مرکز مشاوره مدیریت دارای نمایندگی رسمی در شهر شیراز آماده است تا با ارایه خدمات مشاوره ای و آموزشی در زمینه تجزیه و تحلیل بازار، ایجاد واحدهای بازاریابی و فروش و آموزش پرسنل واحدهای مربوطه به ارتقاء سازمان شما کمک کند.

همچنین تدوین مارکتینگ پلن و استراتژی برندینگ و دیجتال برندینگ از دیگر خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس است که به صورت تخصصی ارایه می نماید. فضای مجازی و شبکه های اینترنتی دنیای جدیدی را برروی کسب و کارها گشوده که عدم ورود صحیح و حساب شده به آن می تواند شما را از رقبایتان عقب نگه دارد. برنامه ریزی دقیق و تدوین استراتژی های کارآمد می تواند ضمن مشخص نمودن اهداف شما در فضای مجازی مشتریان جدیدی بربای شما به ارمغان آورده و همچنین جایگاه برند شما را ارتقاء دهد.

شما می توانید از هر یک از خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس اعم از مشاوره مدیریت، مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ شرکتها ، برندسازی اشخاص و مشاوره بازاریابی آنلاین به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت و اجرایی استفاده نمایید.

برای تماس با مشاورین ما می توانید از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس اقدام فرمائید.

مشاوره برندینگ شرکتها و برندسازی اشخاص در شیراز و فارس

 

 

برندینگ و برندسازی اشخاص و شرکتها خدمات تخصصی و حرفه ای است که گروه شیراز سرویس در شهر شیراز و استان فارس ارایه می نماید. تبدیل شدن یک شرکت و یا محصول به یک برند معتبر و مورد اطمینان ممکن است در حالت عادی سالها طول بکشد اما علم برندینگ، پیاده سازی روش های برندسازی و یکپارچه کردن ارکان سازمان و تدوین استراتژی های هدفمند مبتنی بر خواست برند این زمان را کوتاه تر می نماید.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با تکیه بر دانش جهانی و راه حل های بومی شده و همچنین همکاری مشاورین زبده و آشنا به مباحث روز برندینگ خدمات خود را در این زمینه به صورت حرفه ای در شهر شیراز و استان فارس ارایه می نماید.

تدوین استراتژِی برند، تحلیل و آنالیز بازار، شخصی کردن جایگاه برند، تدوین هویت برند، و یکپارچه سازی هویت برند، آموزش پرسنل درگیر با سیستم برندسازی و طراحی کمپین های مرتبط با حوزه برند از جمله فعالیت ها و خدمات قابل ارایه در حوزه برندسازی گروه شیراز سرویس می باشد.

همچنین افراد و شخصیت های حقیقی نیز می توانند از خدمات پرسونال برندینگ یا همان برندسازی شخصی استفاده نموده تا جایگاه واقعی خود را در حرفه خود بدست آوردند.

دیجیتال برندینگ و آنلاین برندینگ نیز خدمات نوینی است که با تمرکز بر فضای مجازی ارزش و اعتبار برند شما را در فضای مجازی افزایش می دهد.

براساس توضیح اکثر متخصصان برند احساس و اطمینانی است که مشتریان با شنیدن نام تجازی شما کسب می کنند هر چه اعتبار شما در بازار افزایش یابد احتمال انتخاب شما توسط مشتریان در فضای رقابتی افزایش می یابد و نهایتا موجب افزایش سوددهی شرکت شما خواهد شد.

شما می توانید جهت دریافت خدمات برندینگ گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس چه به صورت کوتاه مدت و آموزش و چه به صورت بلندمت یا اجرایی از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره در همین سایت و یا تماس با شماره تلفن 09032226910اقدام نمایید. مشاورین ما در تمام مراحل کار در کنار شما خواهند بود.

ارایه خدمات بازاریابی و فروش و مشاوره مدیریت و استانداردسازی در شیراز و فارس

 

 

خدمات بازاریابی و فروش و همچنین مشاوره مدیریت و استانداردسازی یک خدمت بسیار حساس و حرفه ای بوده که گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با سالها تجربه اکنون در شهر شیراز و استان فارس ارایه می نماید.

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با دارا بودن تیم حرفه ای در حوزه های بازاریابی و فروش، برندسازی، استانداردسازی، منابع انسانی، صدور گواهینامه ی ایزو و سایر خدمات مدیریتی به عنوان تنها مرکز مشاوره مدیریت دارای نمایندگی رسمی در شهر شیراز آماده است تا تخصصی ترین خدمات خود را در زمینه بهبود کسب و کار ارایه نماید.

تدوین برنامه استراتژیک، بودجه ریزی سازمان، طراحی مارکتینگ پلن یا همان طراح بازاریابی، آموزش تیم بازاریابی و فروش، تدوین استراتژی برندینگ و اجرای مراحل برندسازی شرکت یا محصول برنامه ریزی بازاریابی آنلاین و ورود به شبکه های اجتماعی از جمله خدماتی است که هر شرکتی برای ورود قدرتمند با بازار رقابتی به آن نیاز دارد. گروه شیراز سرویس با همراهی مجرب ترین کارشناسان حوزه اقتصاد و مدیریت ضمن همراهی با شما در کلیه مراحل کسب و کار خود را شریک استراتژیک شما دانسته و با تحلیل و بررسی دقیق شرایط و عوامل داخلی و خارجی کسب و کار شما مشاوری امین در کسب و کار شما خواهد بود.

کلیه خدمات گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس هم به صورت کوتاه مدت و مشاوره ای و آموزشی و هم به صورت بلندمدت و اجرایی قابل ارایه بوده و شما می توانید جهت دریافت خدمات ذکر شده از جمله ایجاد واحد بازاریابی و فروش و یا آموزش پرسنل واحد مذکور و یا تدوین استراتژی های سازمانی خود در زمینه های طرح کسب و کار و یا برندینگ با شیراز سرویس تماس حاصل فرمائید.

.

خدمات حرفه ای مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندینگ، برندسازی شخصی و منابع انسانی

 

 

گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با تکیه بر سالها تجربه کارشناسان خود در زمینه های مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندینگ، برندسازی اشخاص و منابع انسانی خدمات تخصصی ارایه می نماید. امروزه بازار رقابتی و احتمال ورود شرکتهای خارجی و همچنین تغییر رفتارهای مصرف کنندگان و وسواس آنها در خرید باعث شده فروش به راحتی قبل نباشد و تداوم حضور شرکتها در بازار مستلزم پایه ریزی یک سیستم قوی مبتنی بر تحقیق و استراتژی های سازمانی حساب شده می باشد. از این رو گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس با یک نگاه کامل به تمام زوایای کاری شرکت شما می تواند در بخش های تحقیق بازار، بازاریابی، پیاده سازی سیستم های برندینگ مشاوره دقیق و مطمئنی را به شما ارایه نماید.

در حوزه بازاریابی و فروش علاوه بر آموزش پرسنل واحد بازاریابی، ایجاد واحد بازاریابی و تدوین مارکتینگ پلن و روش های اجرایی دریافت نیاز بازار، تحقیق بازار، تحلیل رفتار و غیره از جمله خدمات گروه شیراز سرویس می باشد. در همین زمینه پیاده سازی سیستم دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ برای ورود به بازار آنلاین و جذب مشتریان در فضای مجازی جزء خدماتی است که گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس به صورت تخصصی ارایه می نماید. آنچه امروزه یک مزیت رقابتی پایدار در تجارت به حساب می آید برند و اعتماد مشتریان به برند شماست.

اما متاسفانه  بسیاری از افراد برندینگ را منحصرا در تبلیغات می دانند که یک باور اشتباه بوده و تدوین یک استراتژی رفتار سازمانی و هماهنگی محصولات با نیازها و شعار برند می تواند یک ذهنیت مثبت در مصرف کنندگان ایجاد کند. گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس بر همین اساس خدمات برندسازی و مشاوره برندینگ خود را به صورت کوتاه مدت و بلندمدت ارایه می نماید.

آموزش منابع انسانی و تدوین چارت سازمانی و شرح وظایف نفرات سیستم ارزیابی عملکرد و ارتقاء و تدوین شیوه نامه های استخدامی از جمله فعالیت های دیگر گروه مشاورین مدیریت شیراز سرویس بوده که می تواند در ارتقای سازمان شما نقش بسزایی داشته باشد.

شما می توانید جهت دریافت هر یک از خدمات ما در زمینه مشاوره مدیریت، بازاریابی و فروش، برندینگ، برندسازی اشخاص و یا مشاوره منابع انسانی از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن شیراز سرویس و یا تماس با ما اقدام نمائید.

 

 

 

خدمات حسابداری در شیراز توسط مشاوران شیراز سرویس

 1. شناسایی رویدادهای مالی بر اساس مدارک و مستندات دریافتی
 2. محاسبه بهای تمام شده کالای تولید شده و فروخته شده
 3. ارائه خدمات حسابداری براساس نیازهای هر شرکت ، سازمان و اشخاص
 4. ثبت رویدادهای حسابداری و مالی در سیستم های نرم افزاری حسابداری و دفاتر قانونی
 5. تهیه صورتهای مالی مطابق استاندارد های مالی
 6. تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم
 7. تحریر دفاتر قانونی بر اساس ضوابط و مقررات و دستورالعمل های مالیاتی سازمان امور مالیاتی
 8. ارائه خدمات درجهت تنظیم تمامی گزارشات مورد نیاز سازمان امور مالیاتی
 9. تهیه و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده بر اساس ضوابط قانونی
 10. تنظیم اظهارنامه مالیاتی در پایان دوره مالی براساس قوانین موضوعه

خدمات حسابرسی شرکت در شیراز توسط مشاوران شیراز سرویس

 1. حسابرسی صورتهای مالی
 2. حسابرسی داخلی
 3. بررسی اجمالی صورتهای مالی
 4. حسابرسی مالیاتی
 5. حسابرسی عملیاتی و اجرای روشهای توافقی رسیدگی به صورتهای مالی
 6. انجام امور انبارگردانی با نیروهای متخصص طبق اصول و استاندارد حسابداری به همراه دستورالعمل های انبارگردانی از ابتدا تا ارائه گزارش کسر و اضافات به مدیریت .
 7. انجام بازرسی قانونی شرکتهایی که مطابق مفاد قانون تجارت ملزم به تعیین بازرس قانونی هستند.
 8. ارائه گزارشهای حسابرسی صورتهای مالی شرکت به بانک ها جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی

طراحی، راه اندازی و استقرار سیستم مالی و اداری در شیراز توسط مشاوران شیراز سرویس

فرمهای اداری، کدینگ مالی و انبار، کنترلهای داخلی و حسابرسی داخلی به نحوی که مانع سواستفاده‌های احتمالی گردد.

طراحی گزارشات مالی و محاسباتی خاص مورد نظر کارفرما و مدیران شرکتها

تحریر دفاتر قانونی

تنظیم و اصلاح صورتهای مالی

جهت ارائه به بانکها، بورس، سفارت، مهاجرت به کشورهای دیگر