خدمات برقی و الکتریکی

 

سامانه آنلاین درخواست خدمات در شیراز (شیراز سرویس)

www.shiraz-service.ir
09032226910 - 09032226915 
ارائه خدمات منزل و محل کار

ارسال درخواست از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن وب سایت

تماس کارشناسان ما با شما و تأیید سفارش شما

 

ارسال متخصص در زمان مشخص شده و انجام فعالیت ها

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

تعمیر، نصب و سرویس کولر در شیراز

نحوه تنظیم شناور کولر آبی از جمله مواردی است که برای سرویس کولر آبی باید آن را بدانیم . نحوه تنظیم شناور کولر آبی در کارایی و خنک کردن کولر موثر است .

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

ابتدا ما شما را با اجزای اصلی کولر آشنا می کنیم. اجزای اصلی کولر آبی شامل موارد زیر هستند:

·         کانال خروجی کولر: این کانال بین دریچه هوا و برزنت قرار داشته و هرچقدر بتوان از برخورد نور آفتاب با این قسمت جلوگیری نمود، سرمای به وجود آمده، تلفات کمتری داشته و راندمان خنک‌کنندگی کولر آبی افزایش خواهد یافت.

·         کانال داخلی: این کانال داخل کولر قراردارد و پروانه در مقابل آن می‌باشد.

·         بدنه کولر -پارچه برزنتی: جهت جلوگیری از انتقال لرزش‌های کولر و کانال خارجی الزاماً باید از برزنت استفاده شود. بدیهی است این پارچه باید کاملاً سالم باشد.

·         ناودان‌ها: بر روی هر یک از درپوش‌های کولر مسیری جهت ورود و توزیع اب وجود دارد که به ناودانی معروف است.

·         پولی بزرگ و پولی کوچک: توسط دو پولی و تسمه رابط بین آنها نیروی مکانیکی به وجود آمده در الکتروموتور به محور فن منتقل می‌شود. هم راستا بودن دو پولی بسیار با اهمیت است.

·         یاتاقان: وظیفۀ یاتاقان ها نگهداری محور دمنده و انتقال نیرو ناشی از وزن و اصطکاک دمنده به بدنه است

·         شناور (فلوتر): با استفاده از شناور میزان آب داخل مخزن کولر همواره ثابت است.

·         کابل رابط چهارسیم: جهت انتقال برق از کلید به کولر

·         فیوز: جهت حفاظت الکتریکی کولر در برابر خطراتی چون اضافه بار

·         جعبه ترمینال: جهت ایجاد اتصالات مطمئن و عایق از بدنه کولر

·         کلید مخصوص کولر: جهت راه‌اندازی و کنترل موتور دو دور و واتر پمپ

·         الکترو موتور دوسرعته: جهت به چرخش درآوردن فن در کولر آبی

پمپ آب کولر: به کمک واتر پمپ، آب از مخزن به سه راه آب منتقل و از آنجا به ناودان‌ها هدایت می‌شود.

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

نحوه تنظیم شناور کولر آبی

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

شناورهای قدیمی موجود در بازار یا به صورت دو قطعه پلاستیک زانویی شکل بودند که با یک پیچ تنظیم به هم متصل شده بودند و در انتهای آن یک حباب پلاستیکی قرار داشت و یا به صورت یک میله ی فلزی متصل به یک حباب پلاستیکی بودند . اخیرا شناوری به بازار معرفی شده است که مشکلات شناورهای قدیمی را ندارد و بر روی خود حباب پلاستیکی از عدد 1 تا 8 مدرج شده و می توان اندازه ی آب داخل کولر را با گرداندن حباب به خوبی تنظیم کرد.جهت تنظیم حجم آب داخل تشتک، گوی شناور را با حول بازوی خود دوران دهید. لذا چنانچه بخواهید ارتفاع آب تشتک را افزایش دهید گوی شناور را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و حالت کاهش ارتفاع آب ( جلوگیری از سر ریز شدن آب تشتک ) گوی شناور را جهت عقربه های ساعت بچرخانید. به هنگام تنظیم ارتفاع آب حتما با یکدست بازوی شناور را ثابت نگه داشته و با دست دیگر گوی شناور را تنظیم نمایید. در نحوه تنظیم شناور کولر آبی دقت کنید تا از هدر رفت آب جلوگیری نمایید.اگر برای سرویس و تعمیرات کولر آبی در شیراز نیاز به کمک دارید با شیراز سرویس تماس 09032226910 بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز 

 

 

 

 

 

خدمات برقکاری ساختمان در شیراز

 

برقکاری ساختمان یکی از ضروریات هر خانه، دفتر کار، ادارات و کلا ساختمان ها می باشد. ما در این مطلب سعی کرده ایم  مواردی را درباره برقکاری ساختمان برایتان شرح بدهیم.

از آنجا که برق انرژی حیاتی برای هر ساختمان است و برای داشتن برق نیاز به برقکاری صحیح  داریم باید در انتخاب نیروی متخصص برقکار  حساس باشیم. برق ساختمان در تمامی بخش های ساختمان نقش کلیدی دارد. روشنایی ساختمان، نمای ساختمان، تامین انرژی وسایل برقی ساختمان، نورپردازی ها، دوربین ساختمان، پنل های هوشمند، سیستم های ضدسرقت و نهایتاً حضور در تمامی بخش ها حتی کوچک ترین قسمت های ساختمان.

با توجه به نقش کلیدی برق در ساختمان،  برقکاری آن باید با دقت نظر بالا و بدون نقص توسط برقکار حرفه ای و متخصص انجام گیرد . بسیاری از آتش سوزی های ساختمان بدلیل اتصال سیم های برق در قسمت هایی است که برقکار ایمنی را رعایت نکرده و رشته های مختلف سیم را بدون اصول برقکاری صحیح اجرا کرده که سبب جرقه شده و آتش سوزی را بوجود آورده است . برقکار باید ضوابط و اصول صحیح برقکاری را طبق نقشه های تهیه شده توسط مهندسین برق ،  رعایت کند و نسبت به این مسئله حساس باشد . همچنین فردی که در خانه ی خود نیاز به برق و برقکاری دارد باید با دقت و حساسیت بالا برقکار خود را انتخاب کند تا بدلیل خطای ناشی از سهل انگاری برقکار ، خود و خانواده ی خود را دچار حوادث خطرناک نکند .

در برقکاری ساختمان مهندسین برق طبق نقشه ی ساختمان سیستم برقکاری را طراحی می کنند و پس از تاییدیه های استاندارد ، نقشه به برقکار ماهر تحویل می گردد . برای تامین برق ساختمان نیاز به تابلو برق ورودی ساختمان داریم تا برق را از دکل به داخل ساختمان وارد کنیم . سپس برقکار سیم های برق را از تابلو اصلی به ورودی هر خانه میرساند و جعبه فیوز را نصب می کند . برای برقکاری بخش های مختلف ، باید سیم برق را از جعبه فیوز به تمامی نقاط خانه شامل پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق ها ، بالکن ، انباری و هر نقطه ای که نیاز به برق دارد رساند . برقکار برای عبور سیم های برق باید از لوله های محافظ استفاده کند تا سیم بدون مشکل و اتصالی در مسیر خود حرکت کند

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

 نکاتی درباره برقکاری ساختمان

در خرید و تهیه نوع کالاهای برقی شیراز که برای مصارف برقکاری در  استفاده می شود با دقت فراوان عمل کنید . هر محصولی را که قیمت مناسب دارد خرید نکنید ، هر محصول گرانی را هم بدون دلیل تهیه نکنید . لوله ها باید مورد تایید استاندارد اداره برق باشند ، مهندسین ناظر کیفیت آن را تایید کنند . سیم های برقکاری از هر جنسی نباشد . سیم های برقکاری دو بخش دارند ، روکش لاستیکی و سیم مسی داخلی . توجه داشته باشید که سیم تهیه شده از بخش مسی نازک نباشد زیرا انتقال دهنده برق در مسیر عبوری برقکاری است و در صورت نازک بودن امکان خرابی یا آتش سوزی آن بالا می رود . توجه به نوع فیوزها برای برقکاری ، جعبه فیوز ، سوکت ها ، قوطی پریز های برقکاری ، لوله خرطومی ها ، کلید ها ، لامپ ها و تمامی محصولات مرتبط با برق در شیراز  بسیار مهم است و دقت بالا در انتخاب سبب کاهش اتفاقات ناشی از حوادث برقی می شود .

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز

با توجه به مشکلات پیش آمده در اجرای برقکاری ساختمان در شیراز و همچنین خرده کاری های مربوط به برق در شیراز، شرکت خدماتی “شیراز سرویس” با استفاده از نیروهای  آموزش دیده ، مجرب و آگاه آماده ی خدمات رسانی با رعایت نکات ایمنی می باشد .

·         برقکاری ساختمان در شیراز

·         رفع خرابی فیوزها  در شیراز

·         نصب و تعویض کلید پریز  در شیراز

·         نصب لوستر  در شیراز

·         تعمیر و نصب آیفون تصویری  در شیراز

·         نورپردازی نما و تعمیرات  در شیراز

·          نصب و تعویض هواکش و هود  در شیراز

·         نصب و تعمیر محافظ برق  در شیراز

·         نصب دوربین و پنل هوشمند ساختمان  در شیراز

·         و تمامی موارد خرده کاری مربوط به ساختمان  در شیراز

 

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز 

 

با گروه خدماتی “شیرازسرویس   با آسودگی کامل روشن بمانید .

شما می توانید خدمات ساختمانی خود از جمله برقکاری ساختمان در شیراز، نقاشی ساختمان در شیراز، بازسازی و تخریب ساختمان در شیراز را به شیراز سرویس بسپارید.

 سرویس کولر در شیراز،برقکار در شیراز 

 

 

 

 

خدمات سیم کشی آیفون تصویری در شیراز 

متخصص سیم کشی آیفون تصویری را از شیراز سرویس بخواهید

آیفون تصویری از آن دسته تجهیزاتی می باشد که با آمدنش خیلی زیاد زندگی ما را تحت تاثیر قرار داد و دیگر نیازی نیست تا برای باز کردن در منزل به دم در برویم اما نکته ای که در نصب آیفون تصویری اهمیت بالایی دارد سیم کشی آیفون تصویری در شیراز می باشد که اگر به درستی انجام نشود ممکن است مشکلات زیادی را برای شما پیش بیاورد .هیچ کس خوشش نمی آید که وقتی زنگ همسایه اش را می زنند آیفون منزل آنها هم زنگ بخورد پس بهتر است سیم کشی آیفون در شیراز را به فرد متخصصین شیراز سرویس بسپاریم .

 مهم ترین عناوین سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز

 قیمت سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز چگونه محاسبه می شود ؟

 با انواع سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز آشنا شوید :

 چگونه می توان خدمات سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز را درخواست داد ؟

شیراز سرویس ، سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز را در چه شهر هایی ارائه می دهد ؟

قیمت سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز چگونه محاسبه می شود ؟

برای تعیین قیمت سیم کشی آیفون  در شیراز عوامل زیادی تاثیرگذار هستند از عوامل موثر بر قیمت سیم کشی آیفون  در شیراز می توان به مصالح و تجهیزات مورد نیاز ،پیچیدگی کار ، تعداد واحد های ساختمان  در شیراز ، مقدار زمان مورد نیاز برای انجام کار ،نوع آیفون تصویری  در شیراز و … اشاره کرد .از مهم ترین تجهیزاتی که تاثیر زیادی در تعیین هزینه نصب آیفون تصویری  در شیراز و تعیین قیمت سیم کشی آیفون تصویری  در شیراز به صورت زیر می باشند :

·         پنل داخلی

·         پنل بیرونی

·         منبع تغذیه

·         درب باز کن

·         سیم های رابط

 

خدمات نصب لوستردر شیراز

 

لوستر در شیراز وسیله ای برای روشنایی است که به دلیل زیبایی و تنوع بالا جایگاه خاصی در زمینه دکوراسیون داخلی دارد . با توجه به نمونه های مختلف آن ، روش نصب لوستر در شیراز نیز هم متفاوت است . در واقع نصاب لوستر با توجه یک سری نکات اقدام به نصب لوستر می کند. به طور کلی  نصب لوستر شامل مراحل زیر می باشد .

 

تشخیص نوع لوستر برای شیوه درست نصب لوستر در شیراز

تعیین وزن لوستر برای رعایت نکات برای نصب لوستر در شیراز

استفاده از ابزارآلات برای نصب لوستر در شیراز

برق کشی برای نصب لوستر در شیراز

 

مراحل نصب لوستر

1نوع لوستر

لوستر ها دارای تنوع بالایی هستند  که در طبقه بندی های زیادی تقسیم می گردند . لوستر چوبی ، لوستر کلاسیک ، لوستر مدرن ، لوستر اسپرت ، لوستر اتاق کودک ، لوستر فضای اداری و … . اما اگر بخواهیم دسته بندی جامع تری داشته باشیم می توانیم لوستر ها را به دو دسته ی کلاسیک و مدرن تقسیم کنیم  تا  با زبان ساده و شیوا تری روش نصب لوستر را توضیح دهیم .

 

2 . وزن لوستر

در زمان خرید  و نصب لوستر نکته ای که بسیار مهم است توجه به نوع سقف است که تا وزن مشخصی  از لوستر را می تواند تحمل کند .  اگر سقف ساده باشد محدودیت وجود ندارد اما برای سقف های کاذب باید به این محدودیت توجه کرد و یا با استفاده از مقاوم سازی و اتصال به سقف مادر مقاومت لازم را بوجود آورد.

 

3 ) ابزارآلات نصب لوستر

در نصب لوستر ها در شیراز مهمترین کار، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر در شیراز است. اگر ساختمان هنوز نیمه کاره است، بهترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن های سقف جوش دهید.

این بهترین و ایمن ترین روش برای آویزان کردن لوستر در شیراز است.

اگر برای نصب لوستر سنگین ، لوستر های قلابی و … با نحوه نصب لوستر آشنایی ندارید پس روی نصابان شیراز سرویس حساب کنید .

اگر قرار است در یک منزل آماده نصب لوستر داشته باشد به این صورت عمل کنید:

الف. اگر سقف اتاق از نوع “سقف کاذب” نیست، شما باید از رول بولت لوستر که در تصویر پایین آمده است استفاده کنید .

رول بوت لوستر از نوع پروانه ای :این رول بولت ها در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد و هر چه لوستر شما سنگین تر باشد، برای اجرای بهترین روش نصب لوستر باید از رول بولت های بزرگتری استفاده کنید. نحوه نصب آنها در نصب لوستر هم به این صورت است که ابتدا با دِریل سقف را سوراخ کنید طوری که رول بولت با یک فشار خیلی کم داخل سوراخ قرار گیرد. آنگاه قسمت چنگک مانند آن را با انبردست آن قدر بچرخانید که پره های رول بولت در سقف باز شود و کاملاً محکم شود. آنگاه لوستر را به چنگک رول بولت وصل کنید و سپس سیم های که از کلید برق آمده را به لوستر وصل کنید. این نوع رول بولت ها توانایی تحمل لوسترهای با وزن حداکثر ۱۵ کیلوگرم را دارند. 
ب.طریقه نصب لوستر سقف کاذب به روش زیر است یعنی، اگر سقف کاذب است و وزن لوسترها حداکثر ۱۰ کیلوگرم است می توانید از رول بولت های پروانه ای که در تصویر زیر می بیند، استفاده کنید.

استفاده از پیچ پروانه ای برای نصب لوستر سنگین در سقف کاذب در شیراز

 برای نصب لوستردر شیراز  رول بولت ها، باید با دریل، سقف را سوراخ کنید (پیشنهاد ما مته شماره ۱۶ است)، به طوری که انگشت شست شما به راحتی داخل سوراخ جا شود. آنگاه پروانه های پیچ را بسته و آن را در سوراخ فشار دهید. مشاهده می کنید که پروانه های آن در داخل سقف کاذب باز می شود. حالا قسمت چنگک مانند آن را بچرخانید تا محکم شود. آنگاه لوستر را به آن آویزان کنید

 

ج. اگر وزن لوستر بیشتر از ۱۰ کیلوگرم است، حتماً باید به نحوی سقف کاذب را بردارید و به سقف اصلی ساختمان برسید. بعد قلابی را به سقف اصلی ساختمان جوش دهید یا از رول بولت هایی که در قسمت الف توضیح داده شد، استفاده کنید.

در نصب لوستر در سقف کاذب در شیراز به این نکته توجه کنید که بعد از این که به سقف بتنی رسیدید و رول بولت یا پیچ رول پلاک را نصب کردید، آنگاه به وسیله سیم رابیتس مرکز قسمت فلزی بعلاوه شکل این لوسترها را با انبردست به رول بولت وصل کنید. سیم رابیتس را چند دور، دور آن بچرخانید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید. چهار عدد پیچ ام دی اف هم به آن بزنید تا این طرف و آن طرف نرود. آنگاه لوستر را به قسمت “فلزی بعلاوه شکل” وصل کنید

4) برق کشی در نصب لوستر

قبل از نصب لوستر حتما فیوز را قطع کنید . برای اطمینان از نبود برق در سیم ها از فاز متر استفاده کنید . اگر لوستر از طریق زنجیر آویزان می شود باید فاصله سقف تا لوستر ، سیم برق را از میان زنجیر عبور دهیم

سیم کشی در نصب لوستر

برای اتصال سیم ها باید از ترمینال برق استفاده نمائید. در صورتیکه کلید شما دوپل است به یک ترمینال سه تایی نیاز دارید و در صورتیکه کلید شما تک پل است یک ترمینال دوتایی کافی است. در کلیدهای دوپل سه سیم در سقف مشاهده می کنید که ۲ تای آنها فاز(برق دار) و دیگری نول(بدون برق) است. در کلیدهای تک پل نیز دو سیم وجود دارد که یکی از آنها فاز و دیگری نول است. معمولا سیم های فاز با رنگ قرمز و سیم نول با رنگهای آبی مشخص اند. البته برای تشخیص سیم های فاز (در صورت وصل بودن برق) می توان از فازمتر استفاده کرد.

اگر با نحوه بستن لوستر در شیراز آشنا نیستید و برای نصب لوستر در شیراز به دنبال نصابی زیردست و باتجربه می گردید روی نصابان شیراز سرویس که سال ها در این زمینه تجربه زیادی دارند حساب کنید.

انواع خدمات یک نصاب لوستر در شیراز:

نصب لوستر در سقف کناف

نصب لوستر در سقف یونولیتی

نصب لوستر در سقف کاذب

نصب لوستر سنگین در انواع سقف ها

سیم کشی لوستر

برق کشی لوستر

در انتخاب نصاب لوستر در شیراز  دقت داشته باشید:

همانطور که می دانید نصب لوستر ممکن است ساعت ها طول بکشد حتی اگر فرد دانش بالایی داشته باشد چه برسد به کسی که بایک مطالعه سطحی میخواد اینکار را انجام دهد . در واقع به طور کلی بهتر است که به یک سری دلایل و نکات و قوانین کار نصب لوستر را نصابی زیردست بسپارید .

 

چرا باید نصب لوستر در شیراز را به نصاب ماهرش سپرد ؟

با توجه به زمان بر بودن نصب لوستر ، خطرناک بودن از نظر انجام کارهای برقی ،  داشتن تنظیمات در برخی از انواع لوستر ها سپردن کار به نصاب لوستر در شیراز مهم است . نصاب لوستر با آگاهی از تمامی جزییات نصب لوستر می تواند در کمترین زمان لوستر را با سلیقه ی شما نصب کند .

شرکت خدماتی ” شیراز سرویس  در راستای انجام و اجرای هر چه بهتر نصب لوستر در شیراز با داشتن کادری مجرب و آگاه به انواع لوسترها ، آمادگی ارسال نصاب لوستر برای انجام خدمات را دارد

لوستر در شیراز 

 

 

 

 

خدمات نصب، سرویس و تعمیر درب ضد سرقت در شیراز

 

نصب درب ضد سرقت در شیراز در دیوارهای پارتیشنی

قبل از نصب فریم یا چارچوب درب ضدسرقت در شیراز

حتما ابعاد را با دقت اندازه‌گیری کنید و فراموش نکنید که چهارچوب انتظار را با ضد زنگ عایق کنید تا مانع پوسیدگی و دوام بیشتر درب شوید. حتما اندازه قطر فریم را کنترل کنید تا موجب دویدگی و پیچیدگی چارچوب نشود. پس از آن حتما شاقول تراز شود. دقت کنید که در مراحل بنایی از حرکت احتمالی آن جلوگیری کنید. چهارچوب انتظار باید طوری نصب شود که سطح بالای پاخور آن با سطح کف نهایی مماس شود و پایین تر و یا بالاتر از آن نباشد. پس از اتمام بتن ریزی و گچ کاری و پایان رنگ کاری می‌­توان اقدام به نصب درب ضد سرقت کرد.

 نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن

در این روش درب ضد سرقت در شیراز  را از قسمت بیرون وارد چهارچوب می کنیم در همان حالت برای اطمینان از عملکرد صحیح درب آن را باز و بسته می کنیم. سپس با دستگاه جوش در شیار های موجود در چهارچوب درب چند خال جوش ایجاد کرده، مجددا عمل باز و بسته کردن درب را انجام می دهیم. در صورت تراز بودن ودرست عمل کردن درب، آنرا به طور کامل به چهارچوب جوش می دهیم.

نصب درب ضد سرقت در شیراز به روش رول بولت

در صورتی که دیوار هایی که می‌خواهید درب را درون آن نصب نمایید از مقاومت کافی و مناسب برای نصب توسط رول بولت برخوردار باشد (مانند دیوار های بتنی، ۳۵ سانتی متری آجری) می توانید از این روش استفاده کنید.  البته در صورت استفاده از سفال تیغه ای می­‌بایست حداقل ۱۵ سانتی‌متر از لبه داخلی فریم را با ملات ماسه سیمان آستر سازی و مقاوم کنید.برای نصب ابتدا باید از تراز و شاغول بودن محل نصب و صاف بودن سطوح مطمئن شوید سپس درب را چند مرتبه باز و بسته کرده تا از عملکرد صحیح قفل و لولا اطمینان حاصل کنید. پس از تراز کردن ضلع های مختلف چارچوب، آن را در محل خود تا انتهای عملیات بصورت ثابت نصب کرده و توسط دریل از محل سوراخ های تعبیه شده در چهارچوب مطمئن شوید و سپس اقدام به سوراخ کردن دیوار ‌نمایید. حال مجددا از تراز بودن چارچوب اطمینان حاصل نموده و رول بولت به حفره های ایجاد شده ‌وارد کنید. توجه داشته باشید که پیش از ورود رول بولت ها توسط یک پیچگوشتی و یا یک میله و چکش رول بولت ها را تا انتها وارد سوراخ ها نموده و بعد توسط آچارهای مخصوص اقدام به محکم نمودن پیچ های رول بولت کنید. پیچ ها باید بصورت تدریجی و همزمان با یکدیگر محکم شود تا تراز درب به هم نریزد.

 

 

 

 

 

خدمات نصب و تعمیر آنتن مرکزی در شیراز

آنتن مرکزی در شیراز در ساختمان ‌هایی که تعداد زیادی انتن وجود دارد (مانند هتل‌ها، اپارتمان‌ ها و برج‌های مسکونی) قابل استفاده استقیمت نصب آنتن مرکزی زمان نصب آنتن مرکزی ماهواره ، محاسبه می شود. ما می توانیم بهترین نصاب آنتن مرکزی در تهران ، شیراز ،اهواز و کرج را به محل درخواست شما اعزام کنیم. برای قیمت آنتن مرکزی ، اجرت نصب انتن مرکزی ، قیمت آنتن مرکزی ماهواره بانصاب آنتن مرکزی مشورت نمایید.

چرا بهتر است از آنتن مرکزی استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم برای هر رسیور یک آنتن مجزا نصب نماییم مشکلاتی مانند موارد ذکر شده در زیر به وجود می آید:
1. 
محدودیت فضایی پشت بام برای نصب آنتن
2. 
اثر انعکاسی و القایی آنتن‌ها بر یکدیگر
3. 
هزینه بالای نصب آنتن
4. 
از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان
5. 
حجم بالای سیم کشی آنتن ها تا رسیور

با توجه به موارد ذکر شده بهترین راه کار پیشنهادی این است که از یک آنتن مرکزی در شیراز استفاده کنیم. پس تا دیر نشده با یک نصاب آنتن مرکزی هماهنگ کنید.

آنتن مرکزی چیست ؟

آنتن مرکزی در شیراز در حالت کلی به سیستمی مجتمع متشکل از تجهیزات دریافت ، تقویت ، تقسیم و انتقال سیگنالهای تلویزیونی گفته میشود که برای تامین سیگنالهای مطلوب تلویزیونی آپارتمانها و مجتمع های مسکونی ، راه اندازی می گردد.

 مزایای سیستم های آنتن مرکزی

1 .جلوگیری از نصب آنتن های متعدد بر روی پشت بام یا بالکن طبقات
2. 
تامین سیگنال با قدرت متناسب با واحد های هر یک از طبقات ساختمان و جلوگیری از ایجاد نویز
3. 
مقرون بصرفه بودن
4. 
تعمیر و نگهداری آسان
5. 
تامین تصاویر شبکه های مختلف با کیفیت یکسان
6. 
امکان ایجاد شبکه مختص تلویزیونی برای ساختمان
یک سیستم آنتن مرکزی را می توان به دو قسمت تقسیم کرد.

واحد گیرنده آنتن مرکزی در شیراز :واحد گیرنده به طور معمول شامل آنتن یا دیش در شیراز به منظور دریافت سیگنال های درخواستی و همچنین تجهیزاتی جهت تقویت ، تقسیم و یا حتی فیلتر کردن سیگنال ها می باشد . تقویت کننده آنتن ، بالن ، میکسر ، مدولاتور و تقویت کننده های اولیه از جمله تجهیزاتی هستند که در  هنگام نصب آنتن مرکزی استفاده می شوند.

 

واحد توزیع آنتن مرکزی در شیراز  :

بطور معمول شامل تجهیزاتی از قبیل تقویت کننده های خط ، تقسیم کننده های عبوری ، تقسیم کننده های انشعابی ، پریز های چند منظوره و شبکه ای از کابل ها میباشد و غالباً به شکل های زیر طراحی میشوند.
الف – ستاره
ب – درختی
ج – آبشاری
د – درختی و ستاره
که متداول ترین روش برای طراحی یک سیستم توزیع ، روش درختی می باشد .

مقدار سیگنال تلویزیونی را عموماً با واحد میکروولت اندازه می‌گیرند و برای سادگی محاسبات و کم شدن اعشار از دسییبل ( db ) استفاده می‌گردد که مقدار آن از رابطه db = 20 log( E1/E2)محاسبه می‌گردد.در حقیقت دسییبل چند مرتبه بزرگ یا کوچک بودن سیگنال را نسبت به یک سطح مبنا نشان می‌دهد. در سیستم‌های MATV این سطح مبنا  (E2 ) را برابر1000 میکروولت میگیرند لذا برای خروجی 1000 میکروولت بهره برابر صفر دسییبل میشود. تمام مقادیر ضریب تقویت آمپلی فایرها و افت های سیستم و مقادیر ایزولاسیون به db بیان می‌شود . در محاسبات بر حسب دسی بل به راحتی می‌توان مقادیر را جمع یا تفریق کرد.

اگر به دنبال یک نصاب آنتن مرکزی در شیراز مجرب میگردید خوب جایی آمده اید پس برای درخواست خدمات برای نصب آنتن مرکزی با شیراز سرویس تماس بگیرید.

در مورد سیستم های آنتن مرکزی (دیجیتال) در شیراز بیشتر بدانید

نصب آنتن مرکزی در شیراز این روز ها پرمتقاضی شده است و  یکی از تکنولوژی‌های محبوب در برج‌ها و ساختمان‌های پر واحد است. زیرا در چنین ساختمان‌هایی هر واحد نمی‌تواند به طور مستقل اقدام به نصب آنتن و کابل‌کشی برای آن نماید زیرا باعث ایجاد مشکلات زیر می شود .

·         بوجود آمدن هزینه های اضافی برای هر واحد بصورت جداگانه شامل  مثل هزینه برای صفحات، کابل، سوئیچ ، LNC …

·     اشغال فضای بسیار زیاد برای نصب تعداد زیادی از  آنتن ها و صفحات گوناگون و از بین رفتن زیبایی و نظم پشت بام
هزینه بسیار بالا برای نصب تجهیزات اضافی و تکراری

·         سیم کشی های زیاد و غیرمجاز برای هر واحد

·         ارائه سرویس های نگهداری نا مناسب بدلیل نا همگونی در نصب آنتن

 شما می توانید خدمات برقکاری ساختمان در شیراز خود از جمله نصب آنتن مرکزی،نصب آیفون تصویری و ..  به  شیراز سرویس بسپارید.